Müşteri Girişi

Filonova Dijital Dönüşüm ve Kurumsallaşma Süreci Yönetimi

Kurumsal araç kiralama, filo kiralama sektörlerinde hizmet veren firmanın kurumsal kimlik yapısı, dijital pazarlama faaliyetleri ve  tüm dijitalleşme süreci MSC Bilişim tarafından yürütülmektedir.

Filonova Kurumsal Web Sitesi | https://filonova.com.tr
Web sitesi tasarımının front-end kısmı firma kurumsal kimlik yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Back-end tarafında yine firma için özel olarak geliştirdiğimiz yazılımla entegre bir şekilde, tüm fiyatların ve kampanyaların anlık yönetildiği, farklı senaryolara göre kendi kendine fiyat hesaplama özelliği, üyelik, kampanya yönetimi, e-ticaret, araç takibi, peşin-taksitli satışlar, raporlamalar gibi birçok modül çalışmaktadır.

 

Yazılım Geliştirme
Tüm süreç yönetimi firma için özel olarak hazırlanmış M-Filo Filo Yönetim Sistemi paketine entegre edilerek tasarlanmış ve artan ihtiyaçlara göre geliştirilmiştir. Sunucu tarafında çalışan yapay zeka uygulamaları ile bir çok iş otonom hale getirilmiştir. Firmadan ve saha ekibinden gelen ihtiyaçlara göre firmayla birlikte büyümeye de devam etmektedir.

 

 

Dijital Pazarlama
Sosyal medya ve Google tarafında birçok kampanya çalışması yapılmış ve hedeflenen bölgelerde yüksek görüntüleme sağlanmıştır. Reklam geri dönüşleri anlık olarak takip edilerek, müşteri-marka etkileşimi, rekabet-fiyat analizleri yapılmıştır.

 360° Dijital Pazarlama
Filonova'ya özel olarak geliştirilen Sanal Duraklar, Türkiye'de alanında ilk olmanın yanı sıra Filonova adına patentli ve tescil edilmiştir. Stratejik birçok noktada konumlanan sanal duraklar kullanıcılar ile etkileşime geçerler dijital pazarlama faaliyetlerini başka bir boyuta taşımaktadır. Cihazla uzaktan kontrol edilebilir yapıda olup mevcut yazılımlada iletişim halindedir.